Lampki Silikonowe Rabbit & Friends

Lampki silikonowe polskiej, rodzinnej marki Rabbit & Friends to kolekcja niezwykłych produktów dla dzieci i ich rodziców, które zadbają o przyjazne oświetlenie dziecięcego pokoju i o troskliwe towarzystwo zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.

rabbit&Friends lampki led

Lampki tworzą w pomieszczeniach przyjazny, harmonijny, wypełniony miękkim światłem ciepły klimat. Zapewniając wsparcie dla dzieci, odczuwających strach przed tym, co kryje ciemności. Wspomagają kształtowanie nawyków związanych z zasypianiem, ułatwiają zaśnięcie i stoją na straży spokojnego snu najmłodszych. Nieco starszym dzieciom służą jako przenośne oświetlenie w drodze przez ciemny korytarz do łazienki lub sypialni rodziców.

rabbit & friends

Silikonowe lampki to nie tylko funkcjonalny element pokoju dziecka, ale też designerska dekoracja. Prosty, uniwersalny charakter lampek sprawia, że można je wkomponować w niemal każdą aranżację. Ich urokliwe i zabawne kształty, wzbudzają zachwyt i wywołują uśmiech na twarzy każdego malucha. Lampki są dostępne w przyjaznych dla oka, pastelowych kolorach.

 rabbit and friends zegarki lampki

W towarzystwie lampek dziecko może się bawić i przyjemnie spędzać czas. Dzięki kompaktowym rozmiarom umożliwiają towarzyszenie dziecku przez cały czas. Lampki umożliwiają wieczorne czytanie bajek, zabawę światłem, kolorami. Lampka działa na poklepywanie. Ich obsługa jest intuicyjna, każdy maluch poradzi sobie z nią bez problemu. foto Lampki silikonowe w dotyku sprawiają bardzo milutkie, lekko jedwabiste wrażenie. Dla dzieci stają się ulubioną przytulanką w ciągu dnia, którą mogą też zabrać ze sobą do łóżeczka. Po ściśnięciu, lampki zmieniają kształt, by po kilku chwilach wrócić do pierwotnego pierwotnej formy.

rabbit and friends lampka wieloryb

Lampki są nieocenionym wsparciem dla rodziców. Delikatne światło ułatwia doglądanie pociech, bezpieczne wyjmowanie i odkładanie do łóżeczka, pielęgnację, zmianę pieluch pieluszki czy i karmienie. piersią. W czasie choroby ułatwią zmierzenie temperatury, podawanie płynów, lekarstw, bez konieczności narażania oczu dziecka na ostre światło.

rabbit and friends lampki zwierzaki led 
Lampki z wielofunkcyjnym pilotem znacznie ułatwiają ich użytkowanie, szczególnie karmiącym matką. Sterowanie lampką z odległości kilku metrów pozwala na włączanie i wyłączenie, regulację poziomu jasności, zmianę jej barwy, oraz sposób przechodzenia od koloru do koloru, bez obawy rozbudzenia dziecka.

rabbit and friends lampki silikonwoe

Długie podróże z dzieckiem to spore wyzwanie i tu z pomocą przychodzi ukochana lampka. W jej towarzystwie dzieci łatwiej znoszą trudy, długiej, nużącej podróży. Silikonowe lampki są bardzo lekkie, bez problemu można je spakować w podręcznym bagażu i w każdej chwili gotowe do wyjazdu, dzięki ładowaniu za pomocą kabla micro USB.

rabbit and friends lampki bezpieczne dla dzieci

Lampki z głośnikiem umożliwiają odtwarzanie ulubionej muzyki, bajek i kołysanek w dowolnym czasie i miejscu. Lampki z głośnikiem rozwijają za dnia wyobraźnię, wspierają zabawę, relaks i wyciszenie przed snem. Wystarczy głośnik wbudowany w lampkę sparować z telefonem, laptopem lub innym urządzeniem za pomocą Bluetooth i cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem.

rabbita and friends miś i ciemność sterło - orlicki

Lampki nie mają ostrych krawędzi ani się nie nagrzewają się dzięki wykorzystaniu technologii LED, która wyklucza ryzyko oparzenia dziecka, nawet przy mocnym ściśnięciu lampki. Wykonane są z wysokiej jakości, certyfikowanego, bezpiecznego, wolnego od BPA, silikonu. Spełniają wszystkie normy zgodnie z obowiązującymi dyrektywami Unii Europejskiej, posiadają certyfikaty CE i RoHS, co oznacza, że nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych.

rabbit and friends lampki usb bezprzewodowe

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą niezwykłych lampek silikonowych marki Rabbit & Friends w zakładce Dzieci.