Ozdoby

Ozdoby

Aktywne filtry

34,89 zł
- opinie:
Piękna zawieszka bożonarodzeniowa w kształcie sanek. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku. Wykonana z wysokiej jakości drewna o wymiarach: 29 x 11 x 10 cm.
34,08 zł
- opinie:
Piękna zawieszka bożonarodzeniowa w kształcie choinki. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku. Wykonana z wysokiej jakości drewna o wymiarach: 29 x 22.5 x 2 cm.
63,96 zł
- opinie:
Piękne zawieszki bożonarodzeniowe w stylu retro w kształcie gwiazdki, choinki, serca i renifera. Wspaniale będą się prezentować na świątecznym drzewku. Wykonane z wysokiej jakości drewniana. 

7,82 zł
- opinie:
Piękna zawieszka bożonarodzeniowa w kształcie gwiazdki. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku. Wykonana z wysokiej jakości drewniana o wymiarach: 10 x 2 x 10 cm. Cena dotyczy jednej sztuki. 
8,02 zł
- opinie:
Piękna zawieszka bożonarodzeniowa w stylu retro w kształcie szyszki. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku. Wykonana z wysokiej jakości żywicy. Cena dotyczy jednej sztuki.
6,01 zł
- opinie:
Piękna zawieszka lawendowa w kształcie serca lub gwiazdki. Dwa kształty do wyboru. Oryginalny element dekoracyjny i wspaniały pomysł na prezent. Cena dotyczy jednej sztuki.
5,01 zł
- opinie:
Zawieszka lawendowa w kształcie serca lub kulki w pięknym fioletowym odcieniu. Dwa kształty do wyboru. Oryginalny element dekoracyjny i wspaniały pomysł na prezent. Cena dotyczy jednej sztuki.
9,82 zł
- opinie:
Wspaniała zawieszka w kształcie łezki z kryształu akrylowego. Dwa kolory do wyboru. Oryginalny element dekoracyjny i wspaniały pomysł na prezent. Cena dotyczy jednej sztuki.

9,82 zł
- opinie:
Wspaniała zawieszka w kształcie serca z kryształu akrylowego. Dwa kolory do wyboru. Oryginalny element dekoracyjny i wspaniały pomysł na prezent. Cena dotyczy jednej sztuki.
80,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Wspaniały lampion szklany z linką cenionej marki J-Line o wymiarach: 21 x 21 x 40 cm. To element dekoracyjny o doskonałym wykończeniu dodający pomieszczeniu przyjemnego klimatu i odrobiny magii.

Wymiary: 21 x 21 x 40 cm
Materiał: szkło
Marka: J-Line

60,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Wspaniały lampion szklany z linką cenionej marki J-Line o wymiarach: 21 x 21 x 33 cm. To element dekoracyjny o doskonałym wykończeniu dodający pomieszczeniu przyjemnego klimatu i odrobiny magii.

Wymiary: 21 x 21 x 33 cm
Materiał: szkło
Marka: J-Line

168,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Choinka z podstawką na zdjęcia cenionej marki J-Line o wymiarach 110 x 53 x 2 cm to bardzo ładna i praktyczna ramka na zdjęcia, które można na niej umieszczać. 

Wymiary: 110 x 53 x 2 cm
Kolor: czarny
Marka: J-Line

24,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Wspaniała ozdoba bożonarodzeniowa cenionej marki J-Line o wymiarach: 10 x 7 x 13 cm w kolorze srebrnym. To oryginalny pomysł na ozdobienie świątecznej choinki. Cena dotyczy jednej sztuki. 

Wymiary: 10 x 7 x 13 cm
Kolor: srebrny 
Marka: J-Line

14,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Piękna bożonarodzeniowa figurka dekoracyjna przedstawiająca dziewczynkę ze skrzydełkami w czerwonym kaftanie trzymającą choinkę i ptaszka na dłoni. Wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Oryginalny element dekoracyjny i wspaniały pomysł na prezent. Wysokość figurki: 15 cm.
16,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Piękna bożonarodzeniowa figurka dekoracyjna przedstawiająca dziewczynkę ze skrzydełkami w czerwonym kaftanie trzymającą choinkę. Wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Oryginalny element dekoracyjny i wspaniały pomysł na prezent. Wysokość figurki: 15 cm. 
58,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Zawieszki bożonarodzeniowa w kształcie pięknie zapakowanych prezentów. Oryginalna dekoracja, która podkreśli niepowtarzalny klimat świąt bożonarodzeniowych. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku.

Komplet: 3 szt.
Wymiar: 6 x 6 x 7 cm
Kolor: srebrny 
Materiał: szkło
18,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Piękna zawieszka bożonarodzeniowa w kształcie choinki. Oryginalna dekoracja, która podkreśli niepowtarzalny klimat świąt bożonarodzeniowych. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku.

Wymiar: 11 x 0,5 x 8 cm 
Materiał: metal
10,50 zł
- opinie:
 • Nowy

Piękna zawieszka bożonarodzeniowa w kształcie choinki. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku. Przy składaniu zamówienia należy wskazać wzór zawieszki (oznaczony na zdjęciu literą). W przypadku braku wskazania konkretnego wzoru, zawieszki są wysyłane losowo.


Wymiar: 6,5 x 0,5 x 8 cm 
Materiał: metal 

10,50 zł
- opinie:
 • Nowy

Piękna zawieszka bożonarodzeniowa w kształcie gwiazdki. Wspaniale będzie się prezentować na świątecznym drzewku. Przy składaniu zamówienia należy wskazać wzór zawieszki (oznaczony na zdjęciu literą). W przypadku braku wskazania konkretnego wzoru, zawieszki są wysyłane losowo.


Wymiar: 6,5 x 0,5 x 6,5 cm 
Materiał: metal

16,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Komplet małych bombek ozdobnych o średnicy 4 cm w kolorze fioletowym idealnych do przyozdobienia świątecznej choinki. Bombki zapakowane są w poręczny woreczek ze wstążką. W zestawie znajduje się 6 sztuk. 

18,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Szyszki ozdobne bożonarodzeniowe cenionej marki J-Line w kolorze brązowym przyprószone brokatem o wymiarach: 4 x 4 cm. To oryginalny pomysł na ozdobienie świątecznej choinki.

Wymiary: 4 x 4 cm
Kolor: brązowy 
Marka: J-Line

30,50 zł
- opinie:
 • Nowy
Komplet 2 świątecznych zawieszek w kształcie saneczek z gwiazdką i choinką. Wykonany z wysokiej jakości drewna o wymiarach: 13 x 4,5 x 2,5 cm. To wspaniała ozdoba, którą można udekorować drzwi, okna i inne miejsca w czasie okresu bożonarodzeniowego.