Tace Sewisowe i Laptray

Tace Sewisowe i Laptray

Aktywne filtry

50,50 zł
- opinie:
Taca na kolana w ozdobnej ramce Creative Tops z grafiką w rustykalnym stylu przedstawiającym koguta. Taca została wyposażona w poduszkę, która dostosowuje swój kształt do kolan lub innej powierzchni, na której została położona. Dzięki niej możesz wygodnie zjeść posiłek podczas oglądania telewizji lub popracować na komputerze, siedząc jednocześnie na sofie lub w fotelu.

Wymiary: 44 x 33 cm
Kolor: wielokolorowa 
Marka: Creative Tops

10,50 zł
- opinie:
Taca duża do serwowania z kolekcji Everyday Home jest ozdobiona stylowym, rustykalnym nadrukiem koronkowego serca na drewnopodobnym tle. Słowo „Dom” jest nakreślone czcionką w stylu vintage. Ta obszerna taca jest idealna do serwowania posiłków, napojów lub przekąsek i ma podniesione krawędzie, aby uniknąć niepotrzebnego rozlania. Można ją myć w zmywarce przy użyciu delikatnych środków myjących, dedykowanych do naczyń z melaminy i w średnich temperaturach.

Wymiary: 38.5 x 28 x 1
Kolor: szary 
Materiał: melamina
Kolekcja: Everyday Home
Marka: Creative Tops


68,50 zł
- opinie:
Taca na kolana w ozdobnej ramce z kolekcji Blue Abstract o szacie graficznej z głębokich błękitów, jasnych beży i brązów z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nadmorskich klimatów. Taca została wyposażona w poduszkę, która dostosowuje swój kształt do kolan lub innej powierzchni, na której została położona. Dzięki niej możesz wygodnie zjeść posiłek podczas oglądania telewizji lub popracować na komputerze, siedząc jednocześnie na sofie lub w fotelu.

Wymiary: 43.5 x 32.5 x 6.5
Kolor: wielokolorowa 
Kolekcja: Blue Abstract
Marka: Creative Tops