Zabawki Drewniane Trixie Baby

Jedno jest pewne, zabawki wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Zabawki uznanej belgijskiej marki Trixie Baby są trwałe, inspirujące, edukacyjne, ekologiczne i po prostu piękne. Wspierają rozwój dzieci, kreatywność i dają nieograniczone możliwości pomysłowej zabawy. I co równie ważne, nigdy nie wyczerpią się w nich baterie! Oto kilka doskonałych powodów, dla których warto je wybrać.

trixie eko zabawki

Zabawki drewniane są dużo trwalsze niż plastikowe zabawki. Drewno to naturalny i solidny materiał, któremu nie straszne są szalone zabawy, nie rozbijają się po upadku, a do tego zdecydowanie trudniej jest je zepsuć. Tam, gdzie wykonane z plastiku zabawki mają tendencję do łamania się, pękania i kruszenia, drewniane zabawki znacznie dłużej wytrzymują naturalne zużycie.

trixie baby eko zabawki

Są bezpieczniejsze niż plastikowe zabawki, które bardzo często zawierają szkodliwe substancje chemiczne, mogące zaszkodzić dziecku. Zabawki drewniane Trixie Baby wykonane są w 100% z drewna z certyfikatem FSC©. Wszystkie farby na produktach są na bazie wody, bezpieczne dla dzieci i nietoksyczne, co czyni je bardziej przyjazną dla środowiska opcją.

trixie baby zabawki

Zachęcają do kreatywnej zabawy, wpływają na rozwój wyobraźni i zdolności manualnych dzieci oraz uczą logicznego myślenia. Rozbudzają ich naturalną ciekawość, rozwijają umiejętności poznawcze oraz wspierają rozwój umiejętności motorycznych, rozwiązywania problemów, koordynację ręka-oko, umiejętności społeczne, a także uczą dzieci o kształtach, kolorach i rozmiarach.

trixie zabawki na lata

Niewątpliwym atutem drewnianych zabawek marki Trixie Baby jest to, że przedstawiają rzeczywisty, otaczający nas świat. Dzieci w pierwszych latach życia są z natury ciekawe i kreatywne, że nie potrzebują nierealistycznych i fantazyjnych zabawek, które mogą być dla nich mylące, rozpraszające i przytłaczające. foto Drewniane zabawki same nie jeżdżą, nie wydają dźwięków, nie migają światłami i nie narzucają dziecku z góry określonego schematu, jak i w co się ma bawić oraz nie powodują przebodźcowanie układu nerwowego. Dlatego zabawki drewniane, które nie mają miliona funkcji są bezpieczniejsze pod kątem sensorycznym. A do tego zachęcają do większej aktywności fizycznej i wspierają kreatywność dziecka, które samodzielnie wypracowuje, ulubione sposoby zabawy.

 trixie baby zabawki drewniane

Zabawki drewniane są w dotyku gładkie, a jednocześnie wygodne do chwytania, podnoszenia i przenoszenia. Dopasowane są do aktualnego wieku dzieci, co pozwala im poprzez zabawę, rozwijać kolejne nowe umiejętności, które na dany moment są w stanie wykonać lub po prostu je zaciekawić. foto Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą, wysokiej jakości zabawek drewnianych, belgijskie marki Trixie Baby w zakładce Dzieci.