La rocherePołożona w lasach Lotaryngii i regionu Franche-Comté we Francji, manufaktura La Rochère produkuje szkło rzemieślnicze od ponad 500 lat, co czyni ją najstarszą nieprzerwanie działającą hutą szkła w Europie. Marka jest znana na całym świecie z projektowania i produkcji autentycznych, wysokiej jakości wyrobów szklanych w stylu francuskim dla współczesnego nowoczesnego domu. Dzięki kultowym produktom, La Rochère odcisnęła swoje piętno na przestrzeni wieków i do dziś pozostaje ponadczasową marką.

Wyroby szklane La Rochère wspaniale prezentują się na stołach zachwycając wykwintną prostotą, elegancją i klasyką, czym zjednują sobie uznanie klientów, lubiących otaczać się pięknymi przedmiotami. Idealnie sprawdzają się do codziennego użytku jak i na specjalne okazje. W kieliszku, karafce, miseczce lub szklance La Rochère można znaleźć nie tylko starannie wykonaną formę, praktyczność i solidność, ale także niepowtarzalny styl, design i francuską elegancję.


kieliszki, szkło francuskie

Manufaktura La Rochère tworzy efektowne wyroby szklane, które wywołują emocje, rozbudzają smak i wrażliwość. Ożywające każdego dnia dzięki wyjątkowym kolekcjom: Amboise, Artois, Ballon, Belle Ile, Buduar, City, Coteau, Fleur de Lys, Lyonnais, Ouessant, Paris, Perigord, Pszczoła, Ważka i Wersal. foto Marka na przestrzeni lat współpracuje z cenionymi projektantami wzornictwa i designu, aby wnieść nową wizję, innowację i nowoczesność do swoich kolekcji. Dzięki ich wizją powstają produkty łączące piękny wygląd z pełną funkcjonalnością, które są owocem artystycznego gestu i impulsu.


szklanki, kieliszki francuskie

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą ponadczasowych wyrobów szklanych w nowoczesnym wydaniu, manufaktury La Rochère w zakładce Szkło Francuskie.

La rochere kieliszki, mocne szkło