Pomysły na prezent z okazji DNIA MAMY.

Autor: Zespół LP W: AKTUALNOŚCI Data:

26 maja zbliża się wielkimi krokami. W tym dniu nasze Mamy obchodzą w Polsce swoje święto.

Maluchy już pracują w przedszkolach nad laurkami a my, te trochę większe dzieci, robimy rozeznanie w sklepowym asortymencie, co by można było podarować jednej z najważniejszych osób w naszym życiu.

Sklepy są pełne różnego rodzaju asortymentu, jednak ważne jest to aby wybrany przez nas produkt coś symbolizował, był zapamiętamy i sprawiał radość.

W sklepieLP.pl znajdziecie mnóstwo ciekawych i pięknych przedmiotów które sprawią Waszym mamom radość.

Porcelanowe kubki czy filiżanki umilą Wasze wspólne chwile przy herbacie i omawianiu wielu bieżących spraw czy planów na przyszłość.

Niejedna mama to zapracowana kobieta. Od wielu z nich słyszymy że wolna chwila na wypicie kubka kawy jest najbardziej wyczekiwaną w ciągu dnia.

Dla mam które lubią złoto i elegancję, mamy wspaniałe filiżanki GINZA do cappuccino (może być również do herbaty) które w swojej powierzchni odbijają wzór spodeczka.

Do tego są zapakowane w ozdobne pudełeczko które można przeznaczyć na zdjęcia czy inne "domowe" skarby.

Włoska kolekcja Palace Garden to kolejna nasza propozycja dla kobiet lubiących romantyczne, kwiatowe wzory. Cienka porcelana, prześlicznie dekorowana, włoskiej marki Easy Life Italy skradnie serce niejednej pani.

Nie możemy pominąć równie kwiatowej kolekcji brytyjskiej projektantki Katie Alice. Jej kolekcja English Garden wprost kipi od kwiatów.

Jeśli szukacie wyjątkowego kubeczka czy filiżanki dla waszej Mamy, wystarczy wpisać słowo bazowe w naszą sklepową wyszukiwarkę aby zobaczyć ponad 300 wspaniałych wzorów.

Niepowtarzalny design naszego asortymentu sprawia, że wyróżnia się on na tle podobnych produktów dostępnych w sieciach handlowych.

Wasze Mamy z pewnością poczują się wyjątkowo docenione takim prezentem.

Zdjęcia pochodzą od producentów: Creative Tops,PPD Paperproducts Design, Easy Life Italy

Komentarze

Zostaw swój komentarz