Jak umilić sobie dzień w pracy.

Autor: Admin Admin W: AKTUALNOŚCI Data:

Jak umilić sobie dzień w pracy

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. Dostarcza nam wiele ważnych wartości odżywczych, które mają nam dać siły na cały dzień. Część z nas pędzi rano do pracy, jak tylko wstanie z łóżka. Często bywa tak, że nawet w  jakiś niewyjaśniony sposób otwieramy oczy i nagle znajdujemy się w pracy - "pojechaliśmy na automacie" , znowu praca  i kiepski humor.

3_1.jpg

Mam pewien pomysł dla tych, którzy tak właśnie mają, ale nie dział to tak od razu, muszą się do tego przygotować. Aby dni w pracy dla tych mniej zadowolonych były lepsze, wymyśliłam sposób. W domu należy wybrać jakiś kubek, filiżankę, talerzyk śniadaniowy itp. (choć najlepiej kupić nowe lub dostać od kochającej osoby). Później przez parę tygodni tylko w przyjemnych momentach sięgać po nie, np. podczas sobotniego śniadania z ukochanym, spokojnego popołudnia z ulubioną książką, a najbardziej "hygge" byłoby picie gorącej czekolady w zimowy wieczór, przed kominkiem, w objęciach wspaniałego mężczyzny (lub kobiety).

Kiedy takie przedmioty będą już miały "dużo" dobrych wspomnień trzeba je zabrać do pracy i korzystać z nich.

Poprzez wspomnienia i dobre emocje związane z tymi rzeczami nasz dzień może minąć o wiele lepie niż bez tych ulepszaczy.

4_1.jpg

Co jakiś czas trzeba "magiczne przedmioty" zabrać do domu, aby moc nie przestała działać. Nie ma potwierdzenia naukowego, że mój pomysł działa, ale dlaczego by nie spróbować. Próby lepszego  samopoczucia nic nie kosztują.

Wspaniałego dnia!

Zamieszczone we wpisie zdjęcia: Creative Tops, Paperproducts Design PPD

Komentarze

Zostaw swój komentarz