English Garden kolekcja pełna kwiatów.

Autor: Zespół LP W: AKTUALNOŚCI Data:

Katie Alice to brytyjska projektantka współpracująca od wielu lat z firmą Creative Tops.

Katie kocha przyrodę i sielskie życie. Do tej pory stworzyła około 10 kolekcji a każda z nich wzbudzała duże zainteresowanie i ma rzesze swoich miłośniczek.

W tych kolekcjach po prostu nie można się nie zakochać. Wystarczy spojrzeć na English Garden.

Jak sama nazwa wskazuje kolekcja inspirowana jest ogrodem, pełnym kwiatów i motyli.

Dodatkowo zdobią ją maleńkie kropeczki dodając kolekcji lekkiego, dziewczęcego wdzięku.

Cała kolekcja liczy ponad 20 elementów. Od kubków i filiżanek, przez talerzyki i miseczki po puszki na ciasteczka i widelczyki.

Większość elementów można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce, co w dzisiejszym zabieganym świecie jest bardzo praktyczne.

Niektóre elementy jak etażerka na ciasta czy sztućce deserowe, wymagają szczególnego traktowania i mycia wyłącznie ręcznie.

English Garden to także tekstylia. Uroczy fartuszek z kokardką na kieszeni, zestaw 2 ściereczek czy podwójna rękawica kuchenna.

A jeśli wybierasz się w podróż (czy to daleką czy całkiem bliską) kolorowe kwiaty i motylki mogą być zawsze przy Tobie.

Ceramiczny kubek podróżny z silikonową przykrywką będzie przypominał o pachnących ogrodach a do tego jak pięknie będzie wyglądał w twoich dłoniach.

English Garden to przepiękna kolekcja stołowa którą pokochają szczególnie romantyczne dusze. Naszym zdaniem doskonała na wiosenne i letnie miesiące, do serwowania śniadań, obiadów i podwieczorków.

Prześlicznie prezentuje się w sielskim klimacie, w scenerii pełnej kwiatów, ziół i owadów.

Mnogość elementów sprawia że każda z gospodyń może stworzyć swój własny zestaw stołowy. Filiżanki, kubki czy tez zestaw espresso będą także świetną opcją na prezent.

Zobacz całą kolekcję!

Zamieszczone we wpisie zdjęcia: Creative Tops

Komentarze

Zostaw swój komentarz