Built kontroluj ile pijesz !

Autor: Marta Testowa W: AKTUALNOŚCI Data:
Built - kontroluj ile pijesz.

Woda-symbol życia. Każdy z nas stworzony jest, w ok 60% z wody, jest to kluczowy związek chemiczny w naszym ciele, dzięki niej funkcjonujemy.

Na szczęście do dziełka wkroczyła moda na zdrowy styl życia, nie tylko są to zdrowe posiłki, ćwiczenia i praca nad zminimalizowaniem stresu, ale również nawadnianie organizmu. Dzięki regularnemu dostarczaniu wody:

-pozbędziesz się toksyn i produktów przemiany materii
-Twoja skóra będzie jędrna
-obniżysz intensywność stanów zapalnych
-zminimalizujesz bóle w stawach
-zmniejszysz możliwość wystąpienia zawału serca
-łatwiej pozbędziesz się zbędnych kilogramów
-podniesiesz swoją odporność.

To tylko kilka korzyści płynących z picia wody.

Naprzeciw nam wychodzi marka Built i ich butelki wielorazowego użytku fajne rozwiązanie na kontrolowanie ile tej wody dostarczyliśmy w ciągu dnia.
Butelka Built jest również dobrym pomysłem dla osób, które korzystają z filtra do wody dzięki czemu, można zminimalizować zużycie jednorazowych plastikowych butelek a dzięki temu odciążyć trochę naszą matkę ziemie :).

Butelki Built dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, wielkościowych, ale również pod względem przeznaczenia, ponieważ dobrze utrzymują temperaturę czy to z gorącą herbatą lub kawą, czy z zimną wodą, jak i smacznym chłodnym smoothie na drugie śniadanie, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Komentarze

Zostaw swój komentarz